VOLGENDE WEDSTRIJDEN LIVE OP PLAY SPORTS

01.03 Wielrennen: Tour Down Under - rit 2
01.16 Wielrennen: Tour Down Under - rit 3
01.27 Wielrennen: Tour Down Under - rit 4
01.40 Wielrennen: Tour Down Under - rit 5
05.50 DOCU: Stoffel en zijn vrienden - F1 Jaaroverzicht
06.35 Kick-Off
07.15 Charleroi - Moeskroen
09.10 Kick-Off
09.30 Abu Dhabi HSBC Golf Championship
13.15 Studio LIVE
13.25 Brighton - Chelsea
15.20 Studio LIVE
15.55 Burnley - Man United
17.50 Studio LIVE
18.10 Studio LIVE
18.25 Man City - Newcastle
20.20 Studio LIVE
20.25 KV Mechelen - Zulte Waregem
22.20 Studio LIVE
22.40 Brighton - Chelsea
22.55 Sports Late Night
23.46 CareerBuilder Challenge
06.00 Voetbalcarrousel
10.00 Wielrennen: Tour Down Under - rit 5
14.10 Voetbalcarrousel
15.25 M'gladbach - Augsburg
17.20 Voetbalcarrousel
17.45 Standard - Eupen
20.05 Voetbalcarrousel
20.25 Volley: Maaseik - Roeselare
01.54 Köln - M'gladbach
03.41 Dortmund - Wolfsburg
05.23 Chelsea - Leicester
07.03 Tottenham - Everton
08.43 Bournemouth - Arsenal
10.27 Rode Helden: Eden Hazard
11.16 Liverpool - Man City
13.00 Leverkusen - Bayern
14.45 Veldrijden: Kasteelcross
16.26 Leipzig - Schalke 04
18.08 Rode Helden: Moussa Dembélé
19.01 DOCU: FC Boom, De laatste steenbakkers
19.25 DOCU: Dansen op het kunstgras
19.45 Waasland-Beveren - STVV
22.05 Köln - M'gladbach
03.29 Volley: Waremme - Maaseik
05.38 BK Driebanden
06.53 Basket: All Star Game
09.19 Basket: Bergen - Antwerp Giants
11.12 Champions League Volley: Roeselare - Perugia
13.45 Volley: Maaseik - Aalst
16.40 Volley: Waremme - Maaseik
18.50 Hoogvliegers: Nicolas Lombaerts
19.17 Hoogvliegers: Luc Devroe
19.45 KV Oostende - KV Kortrijk
22.05 BK Driebanden
02.58 Formule 1: GP van België
05.05 Formula E: Marrakesh
06.33 Formule 1: GP van Spanje
09.06 Formule 1: GP van Azerbeidzjan
12.08 Formule 1: GP van Groot-Brittannië
14.30 Formula E: Hong Kong - Race 1
16.29 Formula E: Hong Kong - Race 2
18.06 Formula E: Marrakesh
19.34 DOCU: Stoffel en zijn vrienden - F1 Jaaroverzicht
20.20 Basket: Antwerp Giants - Luik
01.43 KAA Gent - Charleroi
04.05 Waasland-Beveren - KV Oostende
06.12 Club Brugge - Moeskroen
08.17 Lokeren - KV Mechelen
10.24 Anderlecht - KAA Gent
12.04 Zulte Waregem - Charleroi
13.41 KAA Gent - Charleroi
16.04 KV Kortrijk - Standard
18.24 Eupen - Waasland-Beveren
20.28 STVV - Antwerp
22.33 Anderlecht - Eupen
01.55 Veldrijden: Zilvermeercross Mol
03.30 Veldrijden: Otegem
05.07 Wereldbeker Veldrijden: Bogense - dames
06.20 Wereldbeker Veldrijden: Bogense - heren
08.04 Wereldbeker Veldrijden: Zeven - dames
09.22 Wereldbeker Veldrijden: Zeven - heren
11.17 Wereldbeker Veldrijden: Namen - dames
12.29 Wereldbeker Veldrijden: Namen - heren
14.20 Veldrijden: GP Hasselt
15.52 Veldrijden: Zilvermeercross Mol
17.27 Veldrijden: Otegem
19.04 Wereldbeker Veldrijden: Bogense - dames
20.16 Wereldbeker Veldrijden: Bogense - heren
22.00 Wereldbeker Veldrijden: Zeven - dames
02.37 NBA Classics: Utah Jazz - Chicago Bulls (1998)
05.14 NBA Classics: Cleveland - Orlando (22 mei 2009)
07.17 NBA Classics: Detroit Pistons - San Antonio Spurs (2005)
10.27 NBA Classics: One on one with Ahmad Rashad: Michael Jordan
11.13 NBA Classics: Mr. Russell's House
12.00 NBA Classics: All Star Game 2001
14.41 NBA Classics: Miami - Dallas (13 juni 2006)
17.41 NBA Classics: Golden State - Dallas (3 mei 2007)
19.31 NBA Classics: Utah Jazz - Chicago Bulls (1998)
22.08 NBA Classics: Cleveland - Orlando (22 mei 2009)
02.00 Volvo China Open
04.00 Puerto Rico Open (Herh)
07.00 Inside the PGA
07.30 Sony Open (Hoogtepunten)
08.30 Golfing World
09.30 Golf: Abu Dhabi HSBC Golf
14.00 Golf: CareerBuilder Challenge (herhaling)
16.30 Eurasia Cup Hoogtepunten
17.00 Golf: Abu Dhabi HSBC Golf Championship (herhaling)
21.00 CareerBuilder Challenge
02.15 Nottingham - Aston Villa
04.00 Montpellier - Monaco
05.00 Montpellier - Monaco
06.00 Deportivo de la Coruña - Valencia
07.45 Deportivo Alavés - Sevilla
09.30 Olympique Lyon - Angers
11.15 Real Sociedad - Barcelona
13.00 Espanyol - Sevilla
15.00 Sacchi
15.30 Trapattoni
16.15 Atlético de Madrid - Girona FC
18.30 Sheffield - Cardiff
20.45 Las Palmas - Valencia
22.45 Nantes - PSG
02.15 Caen - Marseille
04.00 Samenvattingen NFL Gameday
04.30 Utah - NY Knicks
05.00 Utah - NY Knicks
07.15 Oostende - Nanterre
09.00 Nice - Monaco
10.45 Chelsea - Arsenal
12.30 Amiens - PSG
14.15 Sheffield United - Sheffield Wednesday
16.00 Espanyol - Sevilla
17.45 Utah - NY Knicks
19.45 Real Madrid - Deportivo de la Coruña
21.30 Cleveland - Oklahoma